Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Na čo vám bude finančný poradca?

Možno ste už počuli o rôznych negatívnych skúsenostiach s finančnými poradcami a teraz sa pýtate, načo potrebujete ich rady? Doba sa mení a stále viac ľudí si uvedomuje, aké výhody im prináša starostlivosť dobrého finančného poradcu.

Ušetrí Vám množstvo času

a.) Pravidelne monitoruje a aktualizuje finančné produkty a investície, nielen tie Vaše, ale z celého finančného trhu.

b.) Pomáha s vyplňovaním a spracovaním všetkých potrebných dokumentov a spracuje za Vás zložitú administratívu.

c.) Pomôže s prechodom na digitálne nástroje a na jednoduchšiu správu Vašich financií, ak Vám to vyhovuje. Pomôžte nastaviť automatizované platby a úhrady.

Ušetrí Vám Vaše peniaze

a.) Namiesto Vás obíde banky a dohodne Vám výhodnejšie podmienky na hypotéke, poistení domácnosti alebo PZP.

b.) Starostlivosťou o Vaše investície Vám zabezpečí tú najlepšiu možnosť investovania práve pre Vás. Nielen pri jednorázovej väčšej investícii, ale aj pri menších pravidelných platbách na Vaše investičné sporenie. Či už sa jedná o Váš dôchodok, sporenie na štúdium detí, alebo na čokoľvek iné a dôležité pre Vás.

Zvýši Vašu finančnú gramotnosť

a.) Spolupráca s finančným poradcom je príležitosťou na vzdelávanie sa v rôznych aspektoch financií, investovania a plánovania pre budúcnosť. Spoločné pravidelné prehodnocovanie Vašich plánov, cieľov a správna reakcia na zmeny, ktoré život určite prinesie, je základom pre Vaše správne rozhodovanie.

b.) Je pre Váš cieľ vhodnejšie sporiť v akciovom fonde alebo kúpiť investičnú nehnuteľnosť? So správnymi vedomosťami Vám budú odpovede na podobné otázky jasné.


V konečnom dôsledku mať finančného poradcu Vás zbaví aj stresu, avšak je dôležité si vybrať dôveryhodného a spoľahlivého odborníka, ktorý bude pracovať vo Vašom najlepšom záujme.


Ak si dohodnete nezáväzné stretnutie u nás v Loyalters, spoločne si prejdeme ako vnímate svoje finančné ciele z časového hľadiska, aké sú vaše priority a na koľko % sú už vyriešené. Môže to byť začiatok dlhoročnej prospešnej spolupráce, ako sa o tom už presvedčilo veľa našich spokojných klientov.

Váš partner na ceste k finančnej slobode

Newsletter
Sociálne siete
Napíšte nám

Loyalters © 2024. All Rights Reserved.