Skip to content Skip to footer

Finančný sprostredkovateľ

V

o finančnom sektore pracujem od roku 2003. Prvé moje kroky v tejto sfére boli v Prvej stavebnej sporiteľni a v poisťovni Kontinuita. Už vtedy bolo mojím cieľom umožniť klientom dospieť k vlastnému rozhodnutiu a nájsť v celej škále produktov ten, ktorý bude spĺňať ich potreby v maximálne možnej miere. Aj preto som po čase začala pracovať pre maklérsku spoločnosť, ktorá už mala širší záber

produktov v portfóliu. S partiou ľudí, ktorí dnes tvoria Loyalters, som v úzkom kontakte už dávno pred vznikom tejto spoločnosti a patrím medzi jej ,,zakladajúcich” členov. Za tých, dnes už viac ako 15 rokov spolupráce, som vždy v plnej miere mohla robiť prácu podľa svojich predstáv a napĺňať potreby mojich klientov.

Moje 20 ročné skúsenosti z banky, poisťovne, aj maklérskej spoločnosti ma naučili, že úspechom
a najväčšou odmenou pre obchodníka, je spokojný klient. Aj preto ma moji klienti veľmi radi odporučia a v radoch ich rodinných príslušníkov a známych nachádzam často aj nových priateľov. To, že v Loyalters robím svoju prácu svedomito a im na prospech, mi potvrdzuje aj to, že sa ku mne aj po rokoch vracajú.

Kontakt

Finančný sprostredkovateľ

Váš partner na ceste k finančnej slobode

Newsletter
Sociálne siete
Napíšte nám

Loyalters © 2024. All Rights Reserved.