Skip to content Skip to footer

Úvery a hypotéky

Splňte si svoje sny
viac

Sporenie

Zjednodušte si život
viac

Poistenie

Rátajte aj s najhorším
viac

Investovanie

Nechajte peniaze pracovať
viac

Dôchodok

Udržte si životný štandard
viac

Finančné plánovanie

Šetrite svoj čas a peniaze
viac

Reality

Spojili sme sily s Bosen Group
viac
Spolupráca

Radi uvítame v našich radoch nových kolegov, pre ktorých je svet financií nielen prácou, ale aj koníčkom. Ponúkame slobodu.

Roky
0+
Klienti
0+
Inštitúcie
0+
Silvia a Tomáš Polin

S pani Maťusovou a spoločnosťou Loyalters spolupracujeme dlhé roky a vždy nám vyšla ochotne a rada v ústrety. Komunikuje zrozumiteľne a odborne s ohľadom na potreby klienta. Chceli by sme vyzdvihnúť aj ochotu riešiť promptne komplikácie. Môžeme len odporučiť.

Silvia a Tomáš Polin

Miloslavov
Romana Pistovčáková

Kontakt na Patrika Petroviča z Loyalters som dostala od nášho spoločného známeho, ktorý je u neho “v starostlivosti” už niekoľko rokov. Od prvého telefonického kontaktu po prvé osobné stretnutie ubehol veľmi krátky čas. Patrik si ľudským prístupom, širokými znalosťami, rýchlymi reakciami a hlavne zrozumiteľným vysvetľovaním získal našu úplnú dôveru a my sme mu zverili správu našich financií, prekopanie a znovunastavenie všetkých poistiek. Jeho služby odporúčam na 100 %.

Romana Pistovčáková

Martina Batková

S pánom Babiakom sa poznám už viac ako 12 rokov. Vie mi poradiť vo všetkých oblastiach finančného trhu, vždy má na mňa čas a zrozumiteľne mi všetko vysvetlí. Na moje otázky, maily reaguje trpezlivo a obratom. O moje zmluvy sa stará svedomite a vždy ma včas upozorňuje na potenciálne riziká či nové príležitosti. Spolupráca s pánom Babiakom z Loyalters mi priniesla finančnú slobodu a viac času, preto služby pána Babiaka môžem len odporučiť. Spokojnosť na 100%.

Martina Batková

Jarmila Kubínová

Ivanu zo spoločnosti Loyalters poznám už veľmi dlho. Vždy, keď potrebujem poradiť ohľadom úveru, sporenia, či poistenia viem, že u nej som na správnej adrese. Jej dlhoročné profesionálne skúsenosti vo finančnej sfére sú zárukou, že dostanem tie najlepšie komplexné riešenia. Ale jej úspechy nie sú založené len na odborných vedomostiach, ale aj na jej osobnosti. Nikdy sa nevzdáva, neriešiteľné úlohy sú pre ňu výzva, dôvera klienta je pre ňu hnacím motorom, je profesionálka a zároveň človek s veľkým srdcom. Viem, že u nej dostanem vždy to najlepšie.

Jarmila Kubínová

Pezinok
Peter a Barbora

Pána Babiaka poznáme len niečo vyše roka, ale za tento čas nás presvedčil, že výška provízie pre neho nie je podstatná. Ochotne nám poradil ohľadom poistenia aj investovania. Všetko vysvetlil a keď si nebol niečím úplne istý, promptne to zistil. Čo je pre nás osobne dôležité – do ničoho nás netlačil a rozhodnutia necháva vždy na nás. Pána Babiaka z Loyalters môžeme len odporučiť.

Peter a Barbora

Jaroslav Tomko

Patrik z firmy Loyalters nám pomohol vyfiltrovať z hypotekárnych produktov tie, ktoré splnili naše špecifické požiadavky. Tým nám ušetril nezanedbateľné množstvo času. Navigoval nás procesom získania hypotekárneho úveru tak, že jednotlivé aktivity procesu boli pre nás jasné a zrozumiteľné. Pri aktivitách, ktoré ponúkali viacero možností nám popísal ich dôsledky, aby sme sa vedeli správne rozhodnúť. Vítaným bonusom potom bolo zaistenie vhodného poistenia nehnueľnosti a domácnosti.

Jaroslav Tomko

Chcete sa nezáväzne poradiť?

Váš partner na ceste k finančnej slobode

Newsletter
Sociálne siete
Napíšte nám

Loyalters © 2024. All Rights Reserved.